Талановиті діти – наше майбутнє!

Date: 1 червня 2020 о 11:33, Refreshed 1 червня 2020 о 11:37

Що може бути кращим за очі учнів, сповнені радості від особистих досягнень,перемог?
Що може бути дорожчим батьківської гордості за свою дитину?
Що може бути  важливішим для навчального закладу  за дружну шкільну родину: учні, батьки, вчителі?

На День захисту дітей Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 підводить підсумки традиційного конкурсу «Обдарованість року». Але, на жаль, результати оголошуємо  дистанційно.

На початку конкурсу було оголошено дев’ять  номінацій: «Учень року», «Дослідник року», «Інтелект року», «Спроба пера», «Моя родина – моя держава», «Спільна справа», «Спортивна команда року», «Талант року», «Актор року». До початку карантину учні мали змогу позмагатись у шести номінаціях. А, як відомо, у будь-якому конкурсі є переможці.

Найвеличніша нагорода нашого навчального закладу – «Учень року». Переможцями стали серед учнів 5-8 класів – Сопіна Владислава,  учениця 7-Б  класу, серед учнів 9-11 класів – Хобта Богдана,  учениця 11 класу та Фастовець Анастасія, учениця 9-Б класу. Ці учні мають найвищий рейтинг навчальних досягнень  із базових дисциплін, є призерами міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, учасниками і призерами обласного етапу олімпіад та творчих конкурсів.

Учні 8-11 класів наполегливо працюють  в МАН. Науково-дослідними роботами керують досвідчені вчителі. Цьогорічною переможницею номінації «Дослідник року» стала Хобта Богдана, учениця 11 класу.

Інтелект – це глибокі знання в певній галузі науки чи в багатьох галузях, широка обізнаність, начитаність. Цього року учасниками  інтелектуальних ігор були 24 учні. А перемогу вибороли Лазоренко Федір,  учень 3-А класу Дмитренко Антон,  учень 7-А класу, Кисіль Ярослав,  учень 11 класу.

Дуже цікавим виявився конкурс  відеопрезентацій «Моя родина – моя держава», у якому учасники поділились традиціями, які склались у родинах і які підтримуються і передаються з покоління у покоління. Деякі відеороботи мали змогу переглянути  березанці на сторінках соціальних мереж і належно їх оцінити. Дуже важко було обрати найкращу, адже скільки родинного тепла і любові було вкладено у кожну з них. Гран-прі конкурсу здобув  Грохольський Давид, учень 6-А класу. А переможцями стали Клименко Анна, учениця 5-Б класу, Клименко Давид, учень 7-А класу, Полтавець Владислава, учениця 7-Б класу, Урядова Анна,учениця 7-Б класу. Серед учнів 9-11 класів Поплавська Марина,  учениця 10 класу та  Устименко Діана, учениця 11 класу.

Непростою була  номінація «Спроба пера». На конкурс були представлені різножанрові літературні спроби. За найкращий прозовий твір будуть нагороджені Литвин Анастасія, учениця 5-Б класу, та Павленко Богдан, учень 10 класу. А за найкращу поезію свою нагороду отримає Клименко Анна, учениця 5-Б класу.

Цікавою, видовищною та масовою була номінація «Спортивна команда  року». У змаганнях брали участь чотири команди, до складу яких входили по  12 учнів з 5-11 класів. У спортивних естафетах перемогу здобули Бугаєнко Євгеній (капітан команди, учень 11 класу),  Куцолабська Анастасія -учениця 11 класу, Сонько Іван -  учень 10 класу, Роздобудько Софія - учениця 10 класу, Степанов Денис - учень 9-А  класу, Кузьменко Ярослава - учениця 9-А класу, Альмасрі Муайяд - учень 8-Б класу,  Кас’ян Яна - учениця 8-А класу, Тимошенко Олександр - учень 7-А класу, Кондратенко Марія - учениця 7-А класу, Микитенко Давид - учень 6-Б класу, Кириленко Варвара – учениця 5-Б класу.

На жаль,  не вдалось провести номінації «Талант» року та «Актор року».  До своїх виступів деякі учні  готувались по пів року, створювали чудові хореографічні, вокально-хореографічні  композиції, розучували пісні, хотіли розкрити свої акторські таланти. Ми думаємо, що у 2020-2021 навчальному році їх мрії здійсняться  і засвітиться  ще не одна яскрава зірочка у нашій школі.

Шаповал О.В, заступник директора з виховної роботи Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4