День Собороності України

Date: 26 січня 2022 о 09:47

День Соборності Україна відзначає,

Хай всі проблеми вона долає.

Бажаю країні вільною бути,

Про війну назавжди забути.

Хай лунає пісня солов'їна

Процвітає з кожним днем країна.

Вітаємо всіх зі святом!

Хай буде мирним небо над Україною!!!

Пам'ятаймо, Україна в нас одна і вона єдина!!!

В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. Напередодні цієї дати

учні 3-Б класу провели виховну годину «Україна - єдина країна». З вуст дітей звучали слова «одна така», «найкраща», «єдина», «вільна», «незалежна», «Україна - найкраща країна, бо вона наша».

Учні 1-Б класу теж взяли участь у флешмобі та дізналися багато нового про заснування свята.

День Соборності — день, який символізує єдність земель України. Свято, коли слід згадати історію нашої країни і зрозуміти, що нема місця суперечкам і розбрату. Адже наша сила - в єдності!

У 4 Б класі день розпочався із гри- вікторини до Дня Соборності України. Гра складалася із конкурсів: ''Історична вікторина '', ''Мовний '', Асоціація''.Діти ще виготовили буклет '' Моя Україна ''.Відбулася презентація пісні '' Рідна матінка земля ''. Під час години спілкування учні відчули дух дружби , свободи і гордості за свою державу .

У 4-А класі відбулася класна година "Україна - соборна держава". Учні ознайомилися з історією та цікавими фактами цього свята. Кожен виготовив буклет про Україну та висловив побажання рідній країні. Працюючи в групах підсумували отримані знання.

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Саме про це на виховній годині говорили учні 5-А класу.

Класним керівником 8-А класу Печенюк Тамілою Олександрівною була проведена історична вікторина до Дня Соборності України "Україна в нас єдина!" Діти переглянули відеоролик про історію свята та історичні події ХХ ст., пройшлися сторінками ,,Видатні українці", ,,Лексична", ,,Українська". Мандруючи цікавими сторінками, учні пригадали видатних українських діячів, попрацювали над збагаченням власної лексики, пригадали міста, ріки, озера, гори, які є в Україні. Діти створили ланцюжок єднання та спробували пояснити, як вони розуміють слово Соборність.