Готуємося до загальнонаціонального моніторингу результатів навчання

Date: 8 травня 2023 о 12:47

Державна служба якості освіти України спільно з Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом розвитку освіти і науки України, інститутом освітньої аналітики та за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGе) розпочали підготовку до проведення моніторингового дослідження якості освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. Це моніторингове дослідження має на меті вивчення результатів навчання з математики та української мови серед учнів 6-х, 8-х класів.

Моніторинг Державна служба якості освіти проводитиме за допомогою тестів розроблених педагогами-практиками та авторами навчальних програм та стандартів.

Для участі у дослідженні були відібрані 276 закладів з усіх областей України. Серед обраних освітніх закладів і Березанський ліцей №4.

У моніторингу братимуть участь учні 6-Б та 8-Б класів, які навчаються на інституційній формі здобуття освіти (очна, дистанційна, змішана), в тому числі учні, які перебувають за кордоном.

Вивчатимуть результати навчання учнів, щодо засвоєння тем за 2 роки навчання (5-6 та 7-8 класи відповідно). Моніторинг буде проходити в електронному форматі на платформі Всеукраїнська школа онлайн (ВШО). Паперового варіанту не передбачено.

Учні 6-Б класу проходять тестування з математики й української мови. Учні 8-Б класу з алгебри, геометрії та української мови. Моніторинг буде проведено в травні місяці.

Діти, які навчаються очно проходитимуть тестування у закладі, а діти, які навчаються дистанційно та за кордоном, будуть проходити на своїх гаджетах з дому.

Всі учні нашого ліцею зареєстровані на платформі ВШО і для проходження тестування отримають запрошення від ДСЯО.

Буде проведено і пробне тестування учнів 6-Б та 8-Б класів (11-12 травня).

При підготовці звіту за результатами моніторингу будуть використовуватися знеособлені дані учнів.

Заклад уже визначився з датами проведення моніторингу.

Добре, що ми отримали в цьому навчальному році ноутбуки, що дасть можливість забезпечити кожного учня комп’ютерною технікою. Сподіваємося, що результати моніторингу дадуть об’єктивну інформацію щодо результатів навчання в умовах воєнного стану.