Тиждень безпеки життєдіяльності

Date: 9 травня 2023 о 08:38

Для поглиблення теоретичних знань і практичних навичок безпечної поведінки з 1 по 5 травня у закладі пройшов  Тиждень безпеки життєдіяльності.

Іноді упоратися з будь-якою небезпекою самотужки дуже складно. Для таких випадків існують спеціальні служби. Під час тренінгового заняття "Сам удома" діти 6-их класів закріпили в пам'яті номери телефонів екстреного виклику, в яких випадках їх викликати та як правильно спілкуватись з оператором.

Шкідливість куріння - це важлива проблема серед підлітків та дорослих. Нікотинова залежність – серйозна небезпека для здоров’я. Учні 8-Б класу  створювали проєктні роботи про шкідливість куріння, вплив електронних сигарет на організм людини. Цікаві проєкти підготували учні і про вплив газованих напоїв на організм людини.

Учні 8-А класу разом з сестрою медичною вчилися визначати стан потерпілого, надавати домедичну допомогу при різних видах ушкоджень та травмувань.

Безпека дітей під час війни є важливим питанням сьогодення та починається з обізнаності. Цікаві проєктні роботи підготували учні 9 класу про мінну безпеку.

Правил існує чимало і їх треба знати і виконувати, а особливо ті, які стосуються безпечного життя. Учні початкових класів нашого ліцею оволоділи основними правилами поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

На завершення Тижня з безпеки життєдіяльності до нашої школи завітали працівники пожежно-рятувальної частини міста. Працівники ДСНС ознайомили дітей з такою важливою професією рятувальника та продемонстрували спорядження, яким вони користуються під час пожежі. Учні ж поділилися своїми знаннями про порядок дій під час пожежі , які вони отримали в школі на уроках. Діти відчули себе справжніми пожежниками, оскільки мали змогу приміряти спорядження та посидіти в пожежній машині.