обдарованість року 2019

Date: 25 березня 2019 о 09:46, Refreshed 25 березня 2019 о 10:03
193 view

Що може бути кращим за очі учнів, сповнені радості від особистих досягнень, перемог?
Що може бути дорожчим батьківської гордості за свою дитину?
Що може бути  важливішим для навчального закладу  за дружну шкільну родину: учні, батьки, вчителі?

Одинадцятий раз Березанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 підводить підсумки традиційного конкурсу «Обдарованість року». 22 березня грандіозним гала-концертом вітала школа кращих із кращих. Учасниками конкурсу стали  майже всі учні закладу, а переможцями – 64.

Звучать фанфари, на сцену піднімаються ведучі – і починається дійство. Десять номінацій: «Учень року», «Дослідник року», «Інтелект року», «Спроба пера», «Відомі українці», «Спільна справа», «Спортсмен року», «Талант року», «Актор року», «Відкриття року» - і кожен з нетерпінням чекає, чи лунатиме його прізвище як переможця.

Перший конверт з написом «Учень року» відкриває начальник відділу освіти Загорулько Оксана Володимирівна, зачитує прізвища переможців, їх лише троє: Сопіна Владислава, Хобта Богдана, Чернявка Владислав. Директор школи Полтавець Л.М. вручає грошові винагороди, грамоти та подяки батькам. Зал вітає оплесками, учні – музичним подарунком.

І так номінація за номінацією. Подарунки отримують  дослідники, їх троє з вагомими досягненнями, здобутими в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: Хобта Іванна, Козинець Назарій, Чернявка Владислав. Методист відділу освіти Герасименко Ніна Федорівна оголошує переможців номінації «Інтелект року»: Логвін Сергій, Семеніст Нікіта, Чернявка Владислав.

Поетичними рядками привітала переможців номінації «Спроба пера» директор Міжрегіональної академії управління персоналом Кащеєва  Галина Миколаївна. Чудові подарунки отримують учениці за вірші, у яких і дитячі мрії, і переживання, і перші почуття, Литвин Анастасія, Кондратенко Марія, Захарченко Ярослава.

Оплесками зустрічали кращих спортсменів (команда «Дружба»), акторів ( Мазура Софія, Кириленко Варвара, Шаповал Софія, Козлова Яна, Захарченко Ярослава), переможців номінації «Відомі українці» (учні Хромих Дмитро та Хромих Олександр, Драч Владислав, Кисіль Ярослав створювали відеопрезентації про непересічних громадян України) А номінація «Спільна справа» навколо себе  об’єднали і учнів, і класного керівника, і батьків. Результатом спільної справи став рекламний плакат класу. Переможці

(учні 1-А, 1-Б, 3-Б, 4-А, 7-А, 9-А класів) отримали чудові годинники в класні кімнати.

Гості свята із задоволенням оголошували переможців, та найбільше роботи перепало отцю Олександру: списку переможців номінації  «Талант року» не було ні кінця ні краю, їх аж 33.

І ось остання номінація – номінація без номінантів – «Відкриття року». Вона спрацьовує не кожен рік, бо не завжди знаходиться учень чи учениця, які б вразили неочікувано, але  яскраво. Цього року таким  феєрверком стала учениця 1-Б класу Лук’яненко Марія.

І ось звучить фінальна пісня – гімн конкурсу «Обдарованість року». На сцені, прикрашеній ніжними кульками, квітами, переможці, зал вітає їх оплесками, а школа, як  мати, радіє, бо вона дала можливість своїм дітям відчути себе щасливими, самодостатніми, впевненими.